Przewlekłe zapalenie trzustki - FORUM

Forum stworzone dla osób zmagających się z ostrym i przewlekłym zapaleniem trzustki. Jest to nasze miejsce w sieci, gdzie możemy wymieniać się doświadczeniami, dowiedzieć czegoś o PZT i OZT lub po prostu porozmawiać o swoich problemach.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2021-02-17 07:17:50

Meffi
Użytkownik
Dołączył: 2021-02-17
Liczba postów: 1
AndroidChrome 88.0.4324.141

Historia Meffiego

Witam, nie wiem czy moge sie nazywac chory na pzt czy nie a Mianowicie robilem sobie Tk w ogole na cos innego I przypadkiem  wyszlo mi z Trzustka nie powiekszona. Nieliczne drobne zwapnienia w glowie trzustki, najprawdopodobnie przebyte OZT, zaczalem myslec co to i tak przypomnialomi sie 2 lata temu mialem ozt bol pod splotem ale wtedy pomylilem z silniejsza zgaga I nie pomyslalem ze to moze byc Trzustka, 2 lata zylem w nie swiadomosci az do badania Tk, jak myslicie jak jest w moim przypadku? Daleki jestem od jakis stawiania sobie sam diagnoz lekarskich, boli raczej nie mam, stolec raz dzienie normalny kolor I konsystencja, cukier w normie. Czy to moze byc poprostu slad po OZT czy juz powinnienem sie nazywac chory z PZT, pozdrawiam

Offline

#2 2021-02-18 20:44:16

dagami
Użytkownik
Dołączył: 2017-04-13
Liczba postów: 79
AndroidChrome 88.0.4324.152

Odp: Historia Meffiego

A jak żyjesz? Ile masz lat?ozt było po "czymś"? Może to nie było ozt..
Pewnie, że może to być ślad po ozt, możesz nie odczuwać kompletnie nic po tym, jeśli jak rozumiem do tej pory nic Ci nie dokucza, ale z drugiej strony to trzustka i trzeba uważać

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
fizol - mtaeuroorpg - sonyericssonpoland - zielono - vakpl