Przewlekłe zapalenie trzustki - FORUM

Forum stworzone dla osób zmagających się z ostrym i przewlekłym zapaleniem trzustki. Jest to nasze miejsce w sieci, gdzie możemy wymieniać się doświadczeniami, dowiedzieć czegoś o PZT i OZT lub po prostu porozmawiać o swoich problemach.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-10-28 06:14:04

Osika
Użytkownik
Dołączył: 2018-10-28
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Pomóżcie mi bo oszaleje

Witam, postanowiłam napisac tutaj bo jestem bliska obłędu, wydaje mi się, ze mam wszystkie symptomy raka trzustki, ale może pocieszycie mnie, ze to jednak może zapalenie ???? Jakiś miesiąc temu zaczęły się moje kłujące bole w prawym kwadracie brzucha, myślałam ze to wątroba na początku bo były zlokalizowane niżej po prawej stronie, czasem promieniowały do uda, czasem pojawiły się w okolicy pępka, czase wyżej pod żebrem. Nigdy nie silne, takie denerwujące bardziej. Mam 33 lata, rok temu urodziłam dziecko. Jestem przerażona ze to już koniec. Schudłam jakieś 2 kilogramy, później bole przeniosły się wyżej, pod zebro, teraz pojawiają się czasem na samym środku brzucha wysoko u góry, dodatkowo doszedł bol pleców i mięśni. Zdarzyły sie jasne stolce. Niestrawione resztki obserwuje u siebie od dawna. Czasem lekko mnie mdli.  Ja nie chce umierać !!!!

Offline

#2 2018-11-05 14:22:35

Frost
Administrator
Dołączył: 2016-06-11
Liczba postów: 270
AndroidChrome 70.0.3538.80

Odp: Pomóżcie mi bo oszaleje

Witam,

Zapraszam na grupę na FB

https://www.facebook.com/groups/168524503720923/

Jest tam parę osób z doświadczeniem w tym temacie. Od siebie dodam, że nie ma żadnych podstaw do stwierdzenia, że masz objawy specyficzne dla raka trzustki. Masz objawy problemów z trzustką, a to jest różnica.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
cs-giercownia - romet - sucha30 - wwf - multipoland