Przewlekłe zapalenie trzustki - FORUM

Forum stworzone dla osób zmagających się z ostrym i przewlekłym zapaleniem trzustki. Jest to nasze miejsce w sieci, gdzie możemy wymieniać się doświadczeniami, dowiedzieć czegoś o PZT i OZT lub po prostu porozmawiać o swoich problemach.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-10-07 19:51:32

Justine777
Użytkownik
Dołączył: 2018-10-07
Liczba postów: 1
AndroidChrome 69.0.3497.100

Żółty śluz a pzt

Witam. Od pewnego czasu mam bóle pod lewym żebrem nigdy w tym samym miejscu raz wyżej raz niżej zaraz obok pępka po lewej stronie. Czasem boli podczas jedzenia lub  5 min po często niezależnie  od jedzenia.Do tego czasem mdłości, puste odbijanie, gazy o brzydkim zapachu. Wczesniej raczej twarde stolce z jakby większymi białymi kawałkami, myślałam że to noestawione jedzenie jednak teraz luźniejsze stolce  często oblepione żółtawym śluzem. Bóle brzucha jak na biegunkę jednak stolce są po prostu luźniejsze. Czy możliwe że te objawy wskazują na pzt? Mam 26 lat bardzo się boje pełno jest opinii że z tym żyje się od 5 do 20 lat.. USG ok amylaza 25 morfologia idealna crp 1.2 wizytą u gastrologa za parę dni,  bardzo proszę o pomoc

Wiadomość dodana po 21 h 31 min 28 s:
Bardzo proszę o radę czy ktoś ma podobne objawy i śluz w stolcu?

Offline

#2 2018-10-10 09:16:41

Simon
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-10
Liczba postów: 91
WindowsFirefox 62.0

Odp: Żółty śluz a pzt

Zdecydowanie za mało na stwierdzenie PZT. Masz po prostu na tą chwilę problemy z trawieniem. Żeby "załapać" sie na PZT trzeba więcej przesłanek...

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
multipoland - sucha30 - patagonki - wwf - insulina