Przewlekłe zapalenie trzustki - FORUM

Forum stworzone dla osób zmagających się z ostrym i przewlekłym zapaleniem trzustki. Jest to nasze miejsce w sieci, gdzie możemy wymieniać się doświadczeniami, dowiedzieć czegoś o PZT i OZT lub po prostu porozmawiać o swoich problemach.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-09-29 15:47:04

Karorrr
Użytkownik
Dołączył: 2018-09-29
Liczba postów: 2
AndroidChrome 59.0.3071.125

Ból pleców

Witam.
Powiedzcie mi czy przy pzt moga boleć plecy między lopatkami ?
Naczytalem się w necie i jestem przerażony że to coś gorszego...
Te plecy to tak dziwnie bo niby bola ale to takie hmmm napiecie, spiecie jakby sam nie wiem. Nasilają się po ćwiczeniach te moje bole.
Poza tym czasem mam takie jakby pieczenie szczypanie w brzuchu tak koło pepka jakby, tak od pepka po skosie w lewo 2-3cm.
Dodam że miałem ostatnio bardzo dużo stresów z powodu straty pracy i rozstania. Innych dolegliwości nie mam. Mam 25 lat żadnych chorób w rodzinie itd.
W pon idę na usg i jestem cały roztrzesiony. Póki co nie mam ubezpieczenia bo pracy brak...

Proszę o jakas odp czy ktoś z was tak miał.
Pozdrawiam.

Wiadomość dodana po 12 min 36 s:
Nie mogę edytować więc dopisze że te bole plecow raz są raz nie, czasem między lopatkami innym w krzyżu, innym z lewej A innym pod łopatką, i takie spięte są całe jakby.

Offline

#2 2018-09-30 11:43:49

Simon
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-10
Liczba postów: 91
WindowsFirefox 62.0

Odp: Ból pleców

Tak przy PZT mogą boleć plecy łopatkami, jak nie masz innych dolegliwości to wyluzuj... stres robi swoje;-)

Offline

#3 2018-09-30 19:47:39

Karorrr
Użytkownik
Dołączył: 2018-09-29
Liczba postów: 2
AndroidChrome 59.0.3071.125

Odp: Ból pleców

Ja jestem tak znerwicowany ze spac nie moge ostatnio nawet, zasne pośpię 2-3h i się budze i kręcę aż zasypiam że zmęczenia czy coś...
A z dolegliwości to zdarzały się bole brzucha ale takie typowe poniżej pepka skurczowe w wakacje kilka razy ale jak zrobiłem swoje za przeproszeniem to zawsze mijalo wszystko.
No a teraz ten bol plecow znikad... co prawda ćwiczę i wgl ale nigdy wcześniej się nie zdarzało nawet jak ostro sobie dałem czadu, to takie dziwne bo raz między lopatkami jakby lub ciotke niżej A czasem mam takie spiecie całej lewej strony, całego boku i jakieś gniecenie tam, staram się zrzucić wszystko na stres i że to kręgosłup ale głowa działa bo się naczytalem bo jakis doktorek mowil ze u jego znajomego zaczęło się to najgorsze od plecow... A wszędzie gdzie czytałem piszą że to objaw późny...

Wiadomość dodana po 2 h 38 min 36 s:
No i od 2-3dni mam takie przelewanie bulgotanie w brzuchu tak wieczór przed spaniem

Wiadomość dodana po 12 h 43 min 25 s:
https://m.fotosik.pl/zdjecie/a1c0b87359e07ba7
Tak to wygląda

Ostatnio edytowany przez Karorrr (2018-09-30 19:50:20)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
konkursymc - sloncioland - csowicze - forumtoxiccity - jmsg