Przewlekłe zapalenie trzustki - FORUM

Forum stworzone dla osób zmagających się z ostrym i przewlekłym zapaleniem trzustki. Jest to nasze miejsce w sieci, gdzie możemy wymieniać się doświadczeniami, dowiedzieć czegoś o PZT i OZT lub po prostu porozmawiać o swoich problemach.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2018-05-01 16:41:45

Simon
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-10
Liczba postów: 91
WindowsFirefox 59.0

Dorota Czeladź - FB Trzustka i inne....

Dzień dobry wszystkim,

piszę na tym forum na temat Pani Doroty Czeladź. Otóż ta Pani założyła na FB grupę Trzustka i inne... Generalnie różne osoby piszą o swoich problemach związanych z tym organem. Kilka miesięcy temu Pani Czeladź po serii wpisów od jednego z członków napisała zasady tejże grupy: ZAKAZ PISANIA O CZYM INNYM NIŻ TRZUSTKA (przekaz w skrócie). Oczywiście zasady te dotyczą wszystkich za wyjątkiem tej Pani. Jak wiemy każdy cierpiący na choroby związane z trzustką miewa rozterki egzystencjonalne - oczywiście Pani Dorota także dzieliła się swoimi bolączkami związanymi nie tylko z chorobą - no cóż każdy miewa słabsze dni.

W dniu chyba wczorajszym umieściła wpis niejakiego W. Cejrowskiego na temat Alfiego i jego śmierci... Przypominam, że to forum o trzustce z zakazie pisania o czymś innym. Skomentowałem to bez chamstwa, wulgaryzmów itp. Odpowiedź Pani Doroty " nie śledź i po problemie" Kiedy w kolejnym wpisie przypomniałem jej o jej własnych zasadach... napisała "że każdy wie że ze mną coś nie tak"itp. No koniec wywaliła mnie z grupy i zbanowała.

Pani Dorota jest także uczestniczką tego forum stąd mój wpis w tym a nie innym miejscu.

Pani Doroto jest Pani małą zakompleksioną osóbką o mentalności "ciecia". Ograniczenia które Pani stosuje cenzurę... to chory objaw Pani fobii zgorzknienia spowodowanego przez chorobę i porzucenie. Tyle z mojej strony.

Szymek

Ps, Mam zdjęcia wpisów, więc zainteresowani mogą się przekonać jak małostkowa jest ta osoba...

Offline

#2 2018-05-02 09:17:03

Yerzyk
Użytkownik
Dołączył: 2016-12-11
Liczba postów: 226
AndroidChrome 66.0.3359.126

Odp: Dorota Czeladź - FB Trzustka i inne....

Zbanowala Cie za takie coś.... Wtf chyba ma kłopoty emocjonalne jakieś  najpewniej

Offline

#3 2018-05-02 14:23:43

Simon
Użytkownik
Dołączył: 2017-01-10
Liczba postów: 91
WindowsFirefox 59.0

Odp: Dorota Czeladź - FB Trzustka i inne....

Dorota Czeladź zapraszam do komentarza...

Yerzyk o to toto właśnie to....;-)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
nasypowa1 - bonesloves - budowlanka - pentamon - forum4ud