Przewlekłe zapalenie trzustki - FORUM

Forum stworzone dla osób zmagających się z ostrym i przewlekłym zapaleniem trzustki. Jest to nasze miejsce w sieci, gdzie możemy wymieniać się doświadczeniami, dowiedzieć czegoś o PZT i OZT lub po prostu porozmawiać o swoich problemach.

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-08-25 12:15:41

Frost
Administrator
Dołączył: 2016-06-11
Liczba postów: 270
WindowsChrome 52.0.2743.116

Weselicho:)

Witam po dłuższej przerwie:)

Zrobiłem osobny wątek coby nie zaśmiecać innych:).

W końcu udało mi się dostać na dłużej do komputera. Kilka dni minęło, można było ochłonąć i czas znowu udzielać się na forum:D. Wesele udało się jak najbardziej. Wszyscy goście zadowoleni, para młoda również;). Samopoczucie na szczęście też dopisało przez całe wesele, tylko na poprawinach trochę nie ścisło na chwilę;) Po całej nocy tańczenia pewnie, no i zjadłem trochę rzeczy spoza mojej standardowej diety:). Sterty dobrego jedzenia i nie mogłem się powstrzymać niestety:P

Cieszę się Joanno, że urlop się udał. A gdzie wyjechałaś w tym roku, tak z ciekawości:)?

Pozdrawiam wszystkich:)

Offline

#2 2016-08-25 14:08:08

Joanna
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-21
Liczba postów: 21
WindowsFirefox 48.0

Odp: Weselicho:)

Ja osobnych wątków nie robię, bo nie umiem. Osioł komputerowy jestem  [dblpt]) Odnoszę się do poprzednich postów i tyle tytułem wyjaśnienia. Bardzo się cieszę, że wesele się udało i bigos się nie zepsuł jak w filmie nomen omen "Wesele"(tak swoją drogą nie lubię tego filmu).
Fajnie,że już jesteś obecny na forum.
Urlop to za dużo powiedziane,taki kilkudniowy wypad do Krakowa. Ode mnie jest stosunkowo blisko, a bardzo lubię to miasto, wręcz darzę sentymentem, bo mam tam trochę rodziny i od dzieciństwa jeździłam z rodzicami w odwiedziny. Teraz kiedy jesteśmy z mężem w Krakowie, korzystamy z atrakcji kulturalnych -teatru, koncertów, wystaw, a więc z tego, na co w czasie pracy nie ma czasu. No i większy wybór niż w moim mieście. Kraków to również masa knajp i knajpek, mniej lub bardziej romantycznych [sred]) Na dłuższy urlop się nie załapałam, bo jak wcześniej pisałam, jestem w trakcie przeprowadzki, która zdaje się nie mieć końca.
Skoro już tacy wszyscy ciekawscy jesteśmy, to czy trwa właśnie podróż poślubna, czy raczej zostawiliście to sobie na przyszłość?
Pozdrawiam

Offline

#3 2016-08-29 13:12:16

Frost
Administrator
Dołączył: 2016-06-11
Liczba postów: 270
WindowsChrome 52.0.2743.116

Odp: Weselicho:)

Hej,

Tak, podróż poślubna z różnych względów została przełożona na lepsze czasy. obecnie mieliśmy tylko tyle co urlop tydzień po weselu:). A od dzisiaj przejście do rzeczywistości:)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pandabot - forummjakmilosc - whitenight - countryrpg - solutionteam